آخرین اطلاعات از دنیای مهاجرت: پاسپورت کانادا با موفقیت به رده ۷ از پاسپورت‌های قوی جهان در سال ۲۰۲۴ رسیده است

آخرین اطلاعات از دنیای مهاجرت: پاسپورت کانادا با موفقیت به رده ۷ از پاسپورت‌های قوی جهان در سال ۲۰۲۴ رسیده است

آخرین اطلاعات از دنیای مهاجرت: پاسپورت کانادا با موفقیت به رده ۷ از پاسپورت‌های قوی جهان در سال ۲۰۲۴ رسیده است

مطابق با آخرین گزارش و رتبه‌بندی از شرکت Arton Capital و همچنین Passport Index پاسپورت کانادا در رتبه ۷ در بین قدرتمند‌ترین پاسپورت‌های دنیا در سال 2024 قرار گرفت. برای مهاجرت به کانادا و بررسی شرایط خود با موسسه مهاجرتی پارمیدا در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کانادا از جمله پاسپورت‌های برتر جهان محسوب می‌شود. با کسب ۱۷۳ امتیاز، پاسپورت کانادا به رده هفتم پاسپورت‌های قدرتمند جهان ارتقا یافته است. دارندگان این پاسپورت می‌توانند بدون محدودیت و بدون نیاز به ویزا به ۱۷۳ کشور دنیا سفر کنند. واجدان این پاسپورت به لطف این رتبه، از آزادی بی‌ویزا برخوردارند. لازم به ذکر است که پاسپورت امارات به عنوان قوی‌ترین پاسپورت جهان با ۱۸۰ امتیاز در رتبه اول این لیست قرار دارد.

لیست قدرتمند‌ترین پاسپورت‌های جهان برای سال 2024

  1. امارات متحده عربی
  2. آلمان، ایتالیا، فرانسه، هلند، اسپانیا
  3. سوئد، لوکزامبورگ، اتریش، فنلاند، سوئیس
  4. دانمارک، لهستان، ایرلند، پرتغال، بلژیک
  5. یونان، کره جنوبی، چک، نروژ، مجارستان، بریتانیا
  6. ژاپن، سنگاپور، آمریکا، اسلواکی، نیوزلند
  7. کانادا، استرالیا، مالت، لیتوانی، اسلوونی، استونی
  8. لیختن اشتاین، ایسلند، کرواسی، لتونی
  9. قبرس، بلغارستان، رومانی
  10. موناکو، مالزی

“در موسسه مهاجرتی پارمیدا، ارائه تمامی خدمات و سرویس‌های مرتبط با ویزا، اقامت، سیتیزنشیپ، پناهندگی، و دادگاه‌های تجدیدنظر به صورت کاملاً حرفه‌ای می‌باشد.

اطمینان از رسمی بودن و مجوز دار بودن هر موسسه مهاجرتی، بزرگترین دغدغه افراد قبل از شروع هرگونه همکاری است. ما با افتخار دارای مجوز رسمی از شورای سیاست‌گذاری و نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا هستیم.

تیم PIP Immigration تمام تلاش خود را می‌کند تا اطلاعات دقیق، به‌روز و تخصصی را به شما ارائه دهد. در این موسسه مهاجرتی، تمام شرایط شما با دقت بررسی شده و بر اساس آن، روش‌های مناسب مهاجرتی اعلام می‌شود. موسسه مهاجرتی پارمیدا از ابتدای مسیر مهاجرت، همراه شما خواهد بود!

وکیل رسمی مهاجرت، خانوم هدیه تاجیک از انجمن وکلای رسمی کانادا با سال‌ها تجربه و پرونده‌های موفق در دادگاه‌های مهاجرتی، شما را در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراهی می‌کند.

با تیم ما در کل مسیر مهاجرت، سفر و حتی پس از ورود به کانادا، همراه شوید. فقط کافی است برای مشاوره مهاجرت به کانادا با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی پارمیدا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *