تغییرات جدید در برنامه‌های مهاجرتی استان آلبرتا منتشر شد!

تغییرات جدید در برنامه‌های مهاجرتی استان آلبرتا منتشر شد!

تغییرات جدید در برنامه‌های مهاجرتی استان آلبرتا منتشر شد!

استان آلبرتا از تاریخ 15 فوریه 2024، پردازش درخواست‌های مرتبط با برنامه مهاجرتی فرصت آلبرتا را به‌طور موقت و تا اطلاع ثانوی متوقف می‌کند. این تصمیم به منظور ایجاد فرصتی برای استان آلبرتا برای رسیدگی به درخواست‌های قبلی متقاضیان اتخاذ شده است.

این اقدام به استان این امکان را می‌دهد تا بر اولویت‌های خود، از جمله کمبود نیروی کار در زمینه‌های مختلف از جمله مراقبت‌های بهداشتی، فناوری، ساخت‌وساز، کشاورزی، گردشگری و مهمان‌نوازی تمرکز کند.

استان آلبرتا به بررسی درخواست‌های ارائه شده قبل از ۱۵ فوریه ادامه خواهد داد و برای مدیریت حجم درخواست‌های آینده در تمام برنامه‌های مهاجرت استانی خود، اقداماتی را با توجه به اولویت‌ها و نیازهای خود اجرا خواهد کرد.

آشنایی با برنامه فرصت آلبرتا: فرصتی برای مهاجرت و کار در استان آلبرتا، کانادا

برنامه فرصت آلبرتا یا Alberta Opportunity Stream، یکی از برنامه‌های مهاجرتی مزیت استان آلبرتا است. این برنامه برای افراد ماهری مناسب است که در استان آلبرتا زندگی و کار می‌کنند و یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای این استان دریافت کرده‌اند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب مربوط به مهاجرت به آلبرتا را مطالعه کنید.

برنامه جدید مهاجرتی آلبرتا: فرصتی برای مهاجرت به بخش گردشگری و مهمان‌داری در استان آلبرتا

استان آلبرتا اعلام کرده است که از تاریخ 1 مارس 2024، برنامه جدیدی در حوزه مهاجرت به نام “برنامه مهاجرتی استانی آلبرتا” یا به اختصار AINP برای کمک به بخش گردشگری و مهمان‌داری راه‌اندازی می‌کند. این برنامه جدید، افرادی را که حداقل شش ماه سابقه کار در زمینه گردشگری و مهمان‌داری دارند و تمایل به زندگی در استان آلبرتا دارند، هدف قرار می‌دهد. برای ورود به این برنامه، متقاضیان باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و معتبر از یک کارفرمای مورد تایید در شغل مربوطه داشته باشند. این برنامه جدید به رفع کمبود نیروی کار و افزایش رونق اقتصاد منطقه کمک می‌کند. همچنین استان اعلام کرده است که تعداد محدودی از درخواست‌ها برای این برنامه را می‌پذیرد و این درخواست‌ها در اولویت بررسی قرار می‌گیرند. جزئیات بیشتر درباره این برنامه در تاریخ 1 مارس اعلام خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *