تغییر سیاست های اداره مهاجرت کانادا: کاهش صدور ویزاهای اقامت موقت

تغییر سیاست های اداره مهاجرت کانادا: کاهش صدور ویزاهای اقامت موقت

تغییر سیاست های اداره مهاجرت کانادا: کاهش صدور ویزاهای اقامت موقت

وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرده است که صدور ویزاهای اقامت موقت کانادا قرار است در آینده‌ای نزدیک کاهش یابد. او از اداره مهاجرت کانادا درخواست کرده است تا برنامه‌های خود را بررسی کند، برنامه‌هایی که به جذب کارگران موقت خارجی کمک کرده و آنها را با نیازهای بازار کار هماهنگ می‌کند. همچنین، وی اعلام کرده است که کانادا برای اولین بار در پاییز سال 2023 اهداف سالانه را برای ساکنان موقت تعیین خواهد کرد، همانطور که برای ساکنان دائم از قبل معمول بوده است.

هدف اصلی این تغییرات کاهش ۵ درصدی صدور ویزاهای اقامت موقت در سه سال آینده است. جمعیت ساکنان موقت کانادا به سرعت در حال رشد است و تاکنون به 2.5 میلیون نفر رسیده است که معادل 6.2٪ از کل جمعیت کانادا در سال 2023 است. به عنوان نقطه شروع، اداره مهاجرت کانادا هدف خود را تعیین کرده است که در سه سال آینده، جمعیت مقیمان موقت را به میزان 5 درصد کاهش دهد.

قوانین مربوط به برنامه کارگران خارجی موقت کانادا (TFWP) تغییر کرده است. یکی از تغییرات اعلام شده، کاهش مدت زمان اعتبار LMIA است. از اول ماه مه 2024، مدت اعتبار LMIA از یک سال به 6 ماه کاهش خواهد یافت.

ما در موسسه مهاجرتی پارمیدا تمامی خدمات مرتبط با ویزا، اقامت، سیتیزنشیپ، پناهندگی و دادگاه‌های تجدیدنظر را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهیم. تضمین اینکه ما به طور رسمی و با مجوز فعالیت می‌کنیم، از دغدغه اصلی مشتریان قبل از همکاری با ما است. ما با افتخار مجوز رسمی از شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا را داریم.

تمام تلاش ما در تیم parmidaimmigration برای ارائه اطلاعات دقیق، به‌روز و تخصصی به شما عزیزان است. ما در این موسسه مهاجرتی قصد داریم شرایط شما را بررسی کرده و سپس روش‌های مناسب مهاجرتی را بر اساس آن اعلام کنیم. از ابتدای مراحل مهاجرت، ما همراه شما خواهیم بود!

خانم هدیه تاجیک، وکیل رسمی مهاجرت عضو انجمن وکلای رسمی کانادا و با سابقه تجربه و پرونده‌های موفق در دادگاه‌های مهاجرتی، در تمام مراحل مهاجرت به کانادا شما را همراهی می‌کند.

ما در طول مسیر مهاجرت، سفر و پس از ورود شما به کانادا، همراه شما خواهیم بود. برای مشاوره مهاجرت به کانادا، کافیست کلیک کنید تا کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی پارمیدادر کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *