خبر فوری: اداره مهاجرت کانادا توزیع مجوزهای تحصیلی برای تمامی استان‌ها را اعلام کرد

خبر فوری: اداره مهاجرت کانادا توزیع مجوزهای تحصیلی برای تمامی استان‌ها را اعلام کرد

خبر فوری: اداره مهاجرت کانادا توزیع مجوزهای تحصیلی برای تمامی استان‌ها را اعلام کرد

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرده است که فرآیند تخصیص نهایی مجوزهای تحصیلی هر استان کانادا برای سال 2024 به پایان رسیده است. در 22 ژانویه، خبری منتشر شد که این دپارتمان یک سقف برای تعداد درخواست‌های مجوز تحصیلی که هر سال بررسی می‌شود، اعمال می‌کند. امروز، مارک میلر، وزیر مهاجرت، روش IRCC برای رسیدن به این اعداد و تخصیص نهایی مجوزهای تحصیل برای هر استان را توضیح داد. اگر به مهاجرت به کانادا علاقه‌مند هستید، با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی پارمیدا تماس بگیرید.

اداره مهاجرت کانادا توضیح داده که تخصیص استادی پرمیت‌ها برای هر استان براساس جمعیت آن استان انجام می‌شود. این بدان معناست که استان‌ها و مناطق با توجه به تعداد درخواست‌های مجوز تحصیلی خود، مجوزهای مورد نیاز را دریافت می‌کنند. این سیستم باعث می‌شود که برخی استان‌ها و مناطق در سال 2024 تعداد بیشتری از دانشجویان بین‌المللی را جذب کنند، در حالی که برخی دیگر تعداد کمتری از دانشجوها را میزبانی کنند.

همچنین، اداره مهاجرت اعلام کرده که تخصیصات را برای استان‌هایی که تعدیل کمتری از مجوزهای تحصیلی دریافت می‌کنند، تغییر داده است تا هر گونه تأثیر منفی را کاهش دهد. استان‌هایی که تعداد بیشتری از دانشجویان بین‌المللی را دریافت می‌کردند، سقف تخصیص آن‌ها به 10 درصد جمعیت آنها محدود شده است. در پایان، اداره مهاجرت کانادا تخصیصات را برای استان‌هایی با نرخ تصویب کمتر از 60 درصد افزایش داده است. این اقدام به این استان‌ها کمک می‌کند تا به تعداد مورد انتظار مجوزهای تحصیلی تایید شده خود برسند.

تخصیص نهایی مجوزهای تحصیلی برای هر استان کانادا در سال ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

خبر فوری: اداره مهاجرت کانادا توزیع مجوزهای تحصیلی برای تمامی استان‌ها را اعلام کرد

در موسسه گروه متخصصین مهاجرت پارمیدا، تمام خدمات و سرویس‌های مرتبط با ویزا، اقامت، شهروندی، پناهندگی و دادگاه‌های تجدیدنظر به شکل کاملاً حرفه‌ای ارائه میگردد.

بیشترین نگرانی افراد قبل از استفاده از خدمات هر موسسه مهاجرتی، اطمینان از رسمی بودن و داشتن مجوز رسمی آن موسسه است. ما با افتخار دارای مجوز رسمی از شورای سیاست‌گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا هستیم.

تیم parmidaimmigration.com تمام تلاش خود را می‌کند تا به شما عزیزان اطلاعات دقیق، به‌روز و تخصصی ارائه دهد. در این موسسه مهاجرتی، قصد داریم تمام شرایط شما را بررسی کرده و سپس بر اساس آن، روش‌های مهاجرتی مناسب را برای شما معرفی کنیم. از پله اول مهاجرت، تا زمان ورود شما به کانادا، ما همراه شما خواهیم بود.

خانم هدیه تاجیک، مشاور رسمی مهاجرت و عضو کانون مشاوران رسمی کانادا، به همراه تیم مشاوران و وکلای مهاجرت متخصص و با تجربه با سالها سابقه درخشان و صدها پرونده موفق ,در همه مراحل مهاجرت به کانادا ,راهنما و همراه شما خواهند بود .

در طول کل مسیر مهاجرت، سفر و پس از ورود شما به کانادا، ما همراه شما هستیم. کافی است برای مشاوره مهاجرت به کانادا اینجا parmidaimmigration.com کلیک کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *