خبر فوری: بازگشایی اجازه کار برای برنامه آزمایشی Innovation Stream Pilot

خبر فوری: بازگشایی اجازه کار برای برنامه آزمایشی Innovation Stream Pilot

خبر فوری: بازگشایی اجازه کار برای برنامه آزمایشی Innovation Stream Pilot

در تاریخ ۱۵ آوریل، اداره مهاجرت کانادا (IRCC) یک برنامه آزمایشی جدید به مدت دو سال معرفی کرد. این برنامه به شرکت‌های کانادایی اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) نیروهای کاری با مهارت بالا از خارج از کانادا را جذب کنند. این برنامه برای مشاغلی که در طبقه‌بندی ملی مشاغل (NOC) در رده‌های ۰، ۱، ۲ و ۳ قرار دارند، اعمال می‌شود. افرادی که مهاجرت به کانادا را مد نظر دارند می‌توانند با موسسه مهاجرتی پارمیدا تماس بگیرند.

این برنامه آزمایشی با نام Innovation Stream Pilot برای دو سال فعالیت خواهد کرد و در ۲۲ مارس ۲۰۲۶ به پایان می‌رسد، مگر اینکه تغییراتی اعمال شود. اعضای خانواده کارگران خارجی واجد شرایط می‌توانند از مجوز کار آزاد یا Open Work Permit بهره‌مند شوند که به آنها اجازه می‌دهد تقریباً برای هر کارفرمایی در کانادا بدون محدودیت کار کنند.

این برنامه توسط وزارت مهاجرت استراتژی فناوری کانادا در ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ معرفی شد و بعنوان بخشی از آن، جریان نوآوری جدیدی برای جلب کارگران با استعداد به منظور کمک به ایجاد مشاغل نوآور را معرفی خواهد کرد.

برای درخواست مجوز کار زیر این برنامه آزمایشی، افراد خارجی در داخل یا خارج از کانادا باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای واجد شرایط زیر پروژه Global Hypergrowth داشته باشند. متقاضیان باید درخواست خود را از طریق حساب کاربری IRCC ارائه کنند. پیشنهاد شغلی باید متناسب با یکی از شغل‌های طبقه‌بندی ملی مشاغل (TEER) در رده‌های ۰، ۱، ۲ یا ۳ قرار گیرد و دستمزد پیشنهادی باید برابر یا بیشتر از میانگین دستمزد ساعتی تعیین شده برای هر منطقه باشد. افسران مهاجرت باید اطمینان حاصل کنند که متقاضیان دارای مهارت‌های لازم برای شغل مورد نظر هستند. در حال حاضر، تعداد محدودی از شرکتها در کانادا واجد شرایط استخدام افراد خارجی بدون نیاز به ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) از طریق این برنامه هستند.
موسسه مهاجرتی پارمیدا تمامی خدمات مربوط به ویزا، اقامت، شهروندی و دادگاه‌های تجدیدنظر را با حرفه‌ایترین رویکرد ارایه می‌دهد.
تمام تلاش ما در تیم parmidaimmigration برای ارائه اطلاعات دقیق، به‌روز و تخصصی به شماست. ما در این موسسه مهاجرتی سعی می‌کنیم تمامی شرایط شما را بررسی کرده و سپس روش‌های مهاجرتی مناسب را برای شما توصیه کنیم. از ابتدای مراحل مهاجرت، ما همراه شما خواهیم بود!

هدیه تاجیک مشاور رسمی مهاجرت کانادا با سالها سابقه‌ و صدها پرونده‌ موفق مهاجرتی ، شما را در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراهی می‌کند.

در طول تمام مسیر مهاجرت، سفر و پس از ورود شما به کانادا، ما همراه شما خواهیم بود. برای مشاوره و راهنمایی در مورد مهاجرت به کانادا، کافی است که کلیک کنید تا کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی پارمیدا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *