اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا از میان متقاضیان اکسپرس انتری

 اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا از میان متقاضیان اکسپرس انتری

زندگی در کانادا

 اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا از میان متقاضیان اکسپرس انتری ماه نوامبر ۲۰۱۷ تعداد ۲۷۵۰ نامزد را طی قرعه کشی روز ۱۵ نوامبر دعوت  کرده است تا نسبت به  درخواست  برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.  کمترین رتبه نامزد دعوت شده جهت  (ITA) در این قرعه کشی بر اساس رتبه بندی (CRS) رتبه  ۴۳۹ بود.

تمام داوطلبان با نمره بالاتر از ۴۳۹ دعوت شدند تا جهت اقامت دایم درخواست کنند. در حالی  IRCC اعلام کرد که فقط  داوطلبانی حایز شرایط بودند که  پروفایل آنها  قبل از تاریخ اعلام شده یعنی ساعت 12:02:28  روز ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷ در استخر اکسپرس وارد شده بوده .

نمره  CRS  این قرعه کشی ۱۹ نمره از قرعه کشی  یک هفته قبل کمتر بود.

جالب است که توجه داشته باشید که این قرعه کشی چهارمین قرعه کشی در ظرف سه هفته اخیر بود . کانادا اهداف مهاجرتی سه ساله جدید را در اول نوامبر اعلام کرد و بدین ترتیب قرعه کشی های مکرر می تواند موجب افزایش تعداد ITA ها  و کاهش نمره CRS شود . تحت برنامه سطوح مهاجرت اعلام شده اخیر ، کانادا قصد دارد تا بین سالهای 2018 تا  2020 میلادی پذیرای حدود یک میلیون نفر از ساکنان دائمی جدید خود باشد. تقریبا ۲۵۰ هزار نفر از تازه واردان از طریق برنامه های اکسپرس انتری، یعنی: کلاس کارآفرین فدرال( FSWC)  )، کلاس تجاری فدرال (FSTC) و کلاس تجربه کانادایی (CEC) پذیرفته میپوند و تعداد پذیرفته شده گان از طریق این برنامه ها  قرار است سال به سال افزایش یابد.

این قرعه کشی،  قرعه کشی هفتاد و هشتم بود از زمانی که سیستم اکسپرس انتری در تاریخ 1 ژانویه 2015 معرفی شد و البته بیست و هشتمین میباشد از آغاز سال 2017 . ماشین حساب CRS تعیین کننده نمره شما تحت سیستم  CRS میباشد. برای آگاهی اینکه آیا شما حایز شرایط برای  مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری و یابرنامه های دیگر میباشید با ارسال ایمیل به ما و یا تکمیل فرم ارزیابی و ارساال آن برای ما گامی موثر برداشته و پاسخی تخصصی و صحیح دریافت نمایید.

کاندیدا هایی که ITA نیز دریافت می کنند و می خواهند درباره مراحل بعدی بیشتر بدانند میتوانند با ما تماس بگیرند.

[email protected]

۱۷ نوامبر ۲۰۱۷